Зібрались ми на свято
П’ятикласників вітати від душі,
Дивіться, їх у нас багато,
Тож зустрічайте – ось вони!
15 листопада у нашому ліцеї відбулося велике свято. Віднині розпочалася нова сторінка у житті п’ятикласників.
У них нові вчителі, предмети – загалом вражень вистачає.
У них нові вчителі, предмети – загалом вражень вистачає.
На святі найперше було надано слово п’ятикласникам, які розповідали вірші про наш ліцей, про друзів, однокласників, учителів. Були запрошені старшокласники: одинадцятикласник Бондарук Андрій, який провів гру «Давайте познайомимось», десятикласниця Дмитрук Валерія, вона перевірила чи знають учні 5-х класів своїх педагогів, дев’ятикласниця Бондарук Амалія провела фрагмент уроку математики, Даць Іванна, яка навчається у 8 класі, задавала питання вікторини, семикласниця Кондрашова Маріанна провела вправу «Продовж речення», а Дричик Іванна, учениця 6 класу, провела гру «Так» чи «Ні».
Здобувачі освіти здолали усі перешкоди та довели, що гідні бути п’ятикласниками.
За організацію та проведення свята висловлюємо слова подяки класному керівнику 5-А класу Ковбасюк Альбіні Ігорівні, ведучим Бекерей Ользі та Мартинюку Богдану, та всім учням, які долучилися та прийшли на допомогу п’ятикласникам!
Успіхів усім у навчанні!!!
