Зі здобувачами освіти ліцею було проведене заняття з елементами тренінгу «Позитивне мислення – запорука відмінного психічного здоров’я!» Діти опановували психологічні практики турботи про себе та дізнавалися як думки впливають на емоції та поведінку людини. Учасники заняття дійшли висновку, що позитивне мислення є профілактикою стресових станів, послаблює емоційне напруження, розвиває оптимізм, допомагає знайти ефективне рішення у важких життєвих ситуаціях.
Проведення таких заходів є дуже важливим, оскільки ментальне здоров’я є невід’ємною частиною збереження загального здоров’я, хорошого самопочуття та щасливого життя підростаючого покоління!
