Премії міського голови отримали наші здобувачі освіти

kovel_01(1)У нашому місті існує традиція призначати іменні щомісячні премії міського голови обдарованим учням, які мають вагомі здобутки за результатами участі в турнірах, творчих конкурсах, інтернет-олімпіадах. Цього року Стоцька Дарина та Чавус Михайло удостоєні цих нагород.
Стоцька Дарина є переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, який проходив під гаслом “Об’єднаймося ж, брати мої” ( вчитель Бруча С.А.). ЇЇ робота “Діяльність ковельської “Просвіти” в міжвоєнний період” написана на основі документів, листів Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки та музею м. Ковеля.

Чавус Михайло брав участь у турнірі “Юні журналісти”. Команда м. Ковеля посіла 3 місце на обласному етапі. Михайло другий рік поспіль готує питання турніру, він любить перевіряти факти, досліджувати певні явища та процеси. Він був відібраний у команду з 5 чоловік на обласний турнір. Серед здобувачів освіти м. Ковеля Михайло посів 2 місце ( вчитель Журавлюк О.А.).
Дякуємо  Дарині й Михайлу та їх наставникам за  високі результати . Наш ліцей пишається обдарованими учнями!!!