Презентував книгу “Війна очима дітей”

2014       Сьогодні  в актовій залі школи відбулася зустріч учнів 6-А та 6-Г класів із військовим капеланом отцем Михайлом, який презентував книгу “Війна очима дітей”. У ній зібрано листи, малюнки, вірші дітей, жителів с. Кримське,  які впродовж 2014-2015 рP80510-130715-minоків пережили страшний період у житті, “бачили ” війну своїми очима.
    Отець Михайло розповів, що метою створення книги було ознайомити читачів із реальними подіями нашого життя, які відбулися в зоні АТО протягом останніх років; об’єднати український народ сходу і заходу, примирити його і будувати щасливе майбутнє в єдиній країні – Україні; формувати почуття патріотизму, готовності робити добрі справи задля рідної держави.

Книга складається з трьох розділів: “Єднаймося, брати наші!”, “На крилах добра і любові”, “Нові знайомства”.
Шестикласники з сумом і сльозами на очах слухали розповіді про життя дітей на війні і дякували, що живуть на мирній території.