Пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Світанок»

litoШвидко спливає час… Ще один навчальний рік прямує до свого логічного завершення. Прийшла пора відпочинку та розваг – довгождане, сонячне літо. 4 червня гостинно розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Світанок». Найголовніше для нас – це створення безпечних, якісних умов перебування школярів в пришкільному таборі. Літній відпочинок – це невід’ємна складова частина всієї життєдіяльності дитини, у якій гармонічно поєднуються духовно-естетичні, пізнавальні, моральні чинники.

Шановні батьки, ознайомтеся зі списком речей, необхідних в пришкільному таборі:
  1. Одяг (краще вибирати разом із сином чи донькою, щоб потім вони з задоволенням його носили):
  • головний убір (кепка, панама);
  • одяг відповідно до погодніх умов та плану роботи загону на день;
  1. Взуття: сандалі, кросівки.
У жарку пору року треба, щоб дитина ходила у відкритому взутті, але, якщо за планом екскурсія до лісу чи спортивні змагання – то тільки кросівки.
  1. Гігієна:
  • вологі серветки. Придадуться в самих різних випадках.
  • одноразові хустинки.
  • окуляри від сонця
  1. Милі дрібнички:
Для дітей на відпочинку плануються різноманітні ігри, конкурси, змагання. Залежно від погоди вони завжди будуть зайняті. Тому в таборі стануть у пригоді:
– альбом для малювання та кольорові олівці;
– цікаві книжки чи журнали;
– улюблені настільні ігри.
  1. Непотрібні речі:
Варто кілька разів подумати, а чи знадобиться та чи інша річ в таборі сину чи дочці, чи не принесе вона їй шкоди. Отже, у табір не варто давати:
– додаткову їжу, адже вона може просто зіпсуватися.
– сильнодіючі ліки. Якщо вони й потрібні дитині, краще про це повідомити вихователів;
– жодних сірників, петард, складених ножів!
– коштовні предмети, як от електронна книжка, дорогий телефон, модний планшет чи ноутбук.
Дитина іде на відпочинок! Хай вона відпочине і від усіх цих благ цивілізації. Мобільний телефон краще давати старої моделі, аби його втрата не стала трагедією.