Адміністрація закладу висловлює Вам вдячність за активну участь у дослідженні з питань якості дистанційного навчання в нашому ліцеї. В дослідженні взяли участь 276 учнів, що становить 35 % від загальної кількості запрошених до опитування та 502 батьків – 47 % відповідно.
На даний час, ще триває опрацювання отриманих матеріалів, з результатами якого ми обов’язково Вас ознайомимо. Ваші думки, ваші пропозиції ми врахуємо при подальшій роботі, буде розроблено рекомендації щодо вдосконалення дистанційного навчання.
Дякую за співпрацю!
Директор ліцею Валерій Кубай
