«Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX – Future Leaders Exchange Program).

Герб + прапор -2Повідомляємо, що згідно листа організації Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS (American Councils) від 25.09.2019 року   05 жовтня 2019 року на базі комунального закладу «Гімназія №18 Луцької міської ради  Волинської області» за адресою: м. Луцьк, проспект Відродження, 20 А, пройде перший тур тестування Програми культурного обміну між Україною та Сполученими Штатами Америки для старшокласників «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEXFuture Leaders Exchange Program). Програма дає можливість українським школярам протягом одного навчального року безкоштовно навчатися у школі в США, проживаючи в американській родині. Програма фінансується урядом США й адмініструється American Councils  за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США у Києві та Міністерства освіти та науки України.

Програма FLEX проводиться на відкритій конкурсній основі та є безкоштовною для учасників.

Початок тестування для учнів з м. Луцька – о 9 годині 05 жовтня      2019 року, для учнів з Волинської області – об 11 годині 05 жовтня          2019 року.

Для участі у конкурсі необхідно мати при собі наступне:

• оригінал свідоцтва про народження;
  • підписану учасником та одним із батьків «Згоду на обробку персональних даних» (2 копії). Завантажити згоду можна на сайті http://bit.ly/PrivacyPolicy20 ;
  • фотокартку 3х4 (зроблену у 2019 році);
  • синю або чорну ручку.

До участі запрошуються учні 8-10 класів, які народилися у період від       1 січня 2003 року до 15 липня 2005 року, вільно володіють англійською мовою, є громадянами України, не перебували у США більше 3-х місяців впродовж останніх 5 років та хочуть поїхати у США на навчання на       2020/2021 навчальний рік і жити у приймаючій родині.

Конкурс включає в себе 3 тури та буде проходити у період з вересня по грудень 2019 року. Заключні результати будуть відомі у квітні 2020 року.

Також запрошуються діти з обмеженими фізичними можливостями, які є учнями 8-11 класів та народилися в період від 15 лютого 2002 року до 15 липня 2005 року. Конкурс для учнів з обмеженими фізичними можливостями проходить окремо від загальної групи, вони змагаються між собою.

Більш детальна інформація про Програму – у Воробей Л.М.