Сьогодні завершилось обговорення ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНЮВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ЛІЦЕЙ №7 м.КОВЕЛЯ» В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ, і зразу ж хочу висловити щирі слова вдячності за вашу активну участь в обговоренні, запропонованого мною, Положення.
В анкетуванні та обговоренні даного питання взяли участь 61 педагогічний працівник та 332 представники від батьківської громадськості.
Я вдячний усім учасникам голосування, всім тим, хто висловив слова вдячності за нашу працю, а також тим, хто критично висловився з окремих питань нашої роботи.
Загальний підсумок проведеного анкетування полягає в наступному:
- оцінювання навчальних досягнень у ІІ семестрі 2019/2020 навчального року буде проводитись.
- оцінювання навчальних досягнень у ІІ семестрі буде проводитися на підставі тематичних оцінок, як очно, так і дистанційного навчання. Наголошую : дистанційне навчання пропонуємо оцінювати.
- Всі учні за підсумками навчальних досягнень будуть переведені до наступних класів або випущені зі школи (незалежно від результатів навчальних досягнень за ІІ семестр).
- У разі, коли учень буде не атестований за ІІ семестр, йому буде запропоновано самостійно опрацювати пропущений матеріал. Учителі будуть готові надати будь-яку консультацію та провести додаткові заняття з даними учнями.
- Буде передбачене коригуюче навчання у вересні 2020-2021 н. р.. Тривалість визначатиметься безпосередньо для кожного класу залежно від того, як учні опанували матеріал.
- Педагогічній раді буде запропоновано оцінки з фізичної культури, трудового навчання, музичного мистецтва виставити не нижчі, ніж результати І семестру та з урахуванням оцінок, отриманих до 12 березня. Якщо учні під час карантину виконували завдання з таких предметів, то відповідні результати також слід ураховувати. Адміністрація ліцею вважає за недопустимим вимагати виконання завдань із цих дисциплін, у разі відсутності в учнів технічних можливостей їх виконання.
Ці пропозиції я подаю на розгляд педагогічної ради.
Ми з Вами проживаємо нелегкі часи, тяжко сьогодні всім нам: і батькам, і педагогам. А особливо тяжко нашим дітям, тож давайте підтримаємо їх у ці складні часи.
Дякую вам за працю. І будьте здорові.
З повагою директор ліцею Валерій Кубай
