Різдвяний зорепад

23.01.23Новорічно-різдвяні свята – це дуже красиві і радісні події, які з нетерпінням чекають і дорослі і діти. Їх святкують у всьому світі, але кожен народ вкладає в це свято щось своє.
Свята в Україні – це улюблені моменти,  на які чекають і люблять через  прикрашену ялинку, можливості поколядувати, провести час разом. Свято Миколая та Різдво також вважаються святом милосердя та добра.
В період новорічно-різдвяних свят здобувачі освіти ліцею № 7, президент ліцею Гарбар Тарас на чолі з вчителькою музики Федік Іриною та педагогом-організатором Шинкарук Яриною відвідали Територіальний центр соціального обслуговування, подарувавши позитивні емоції, спілкування, підтримку та солодкі подарунки  від сім’ї президента ліцею.
Працівники терцентру, також долучилися до колядування та щедрування і згадали себе коли були дітьми та віншували.
І нехай в оці світлі дні преображаючий дух Народження Христового запанує в наших серцях і подарує мир, радість, добро і процвітання!