Шановні вчителі, учні та батьки!

gerbschoolШановні вчителі, учні та батьки!
Повідомляємо вас про початок робіт з тепломодернізації нашого ліцею, які розпочалися  03 березня 2025 року.
Мета проекту: Тепломодернізація закладу передбачає впровадження сучасних технологій, що сприятимуть зниженню енергоспоживання та підвищенню комфорту перебування учнів і працівників у приміщеннях.
У зв’язку з цим, просимо звернути увагу на наступні моменти:
  • Тимчасові незручності: У період проведення робіт можливі певні незручності, такі як шум, тимчасове обмеження доступу до окремих приміщень та ін.
  • Техніка безпеки: Особливо важливо приділити увагу техніці безпеки. Просимо батьків та вчителів наголосити дітям на необхідності дотримання правил поведінки на території ліцею під час робіт.
Ми дякуємо вам за розуміння та співпрацю і сподіваємося, що результати тепломодернізації принесуть користь усім нам.
 
З повагою, директор ліцею Валерій Кубай