Щодо медичного огляду дітей шкільного віку

gerbschoolВідповідно листа управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради від 19.07.2020р.№01-18/642 повідомляємо, що майбутнім першокласникам та дітям, які вперше йдуть до закладу дошкільної освіти, необхідно пройти обов’язковий медичний профілактичний огляд до 1 вересня.
При зарахуванні дитини до освітнього закладу подається медична довідка про стан здоров’я (в ЗДО – довідка довільної форми, в ЗЗСО – форма 086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»). Вона видається лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги (сімейним лікарем чи лікарем-педіатром) після особистого огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень.
    За необхідності та за показаннями до огляду дитини можуть залучатися інші профільні спеціалісти за рішенням лікаря. Підставою для надання консультації є електронне направлення лікаря ПМСД.
У разі відсутні обов’язкових профілактичних щеплень у видачі довідки буде відмовлено, а отже таким дітям не дозволяється відвідувати освітні заклади.
Для інших школярів огляд проводиться один раз на рік протягом календарного року лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги, з яким укладено декларацію, зокрема здійснюється проба Руф’є для оцінки працездатності серця з визначенням групи для занять на уроках фізичного виховання.
Адміністрація ліцею