Шкільний булінг

     20180328_141844-min Тиждень наставника триває… Сьогодні продемонструвала свою педагогічну майстерність класний керівник 8-Б класу Шумська Н.С., яка на відкритому виховному занятті “Протидія булінгу в шкільному середовищі” торкнулася дуже болючої теми насильства, жорстокості, знущання однокласників одним над одними.  
    Наталія Степанівна разом зі своїми вихованцями переглянули відео про насилля, ознайомилися з теоретичними відомостями про шкільний булінг, розглянули його види та компоненти. Цікаво була організована роб20180328_143532-minота в групах: учні визначали переслідувача, жертву, спостерігача. Класний керівник провела гру: на прикладі апельсина вона довела, що людина, над якою знущаються, зовні нічим не відрізняється від інших, усе відбувається в душі.  Восьмикласники визначали типові риси учнів, схильних ставати жертвами булінгу.     
  Діти підготували презентацію, ознайомили присутніх зі статистикою щодо поширення насилля, жорстокості.

    20180328_145006-minНаталія Степанівна вчила, як не стати жертвою булінгу, як не піддаватися психологічному та фізичному насиллю. Рижко Марія зачарувала присутніх виразним читанням напам’ять поезії Ірини Супрун  “Мій улюблений світ без насилля”.
    На завершальному етапі учні взяли один одного за руки і вголос промовили такі слова: “Я бажаю в майбутньо20180328_143048-minму ніколи не стати жертвою булінгу”.
   За такий актуальний повчальний захід, за активну  роботу висловлюємо слова вдячності класному керівнику Шумській Н.С.  та учням 8-Б класу.