Сніговик, сніговик! Наш веселий чарівник!

1Чи можна уявити зиму без сніговика? Звісно, ні! Це головний символ цієї пори року. Милий сніговичок не такий вже й простий персонаж, адже у нього є навіть своє власне свято. В багатьох країнах 18 січня святкують Всесвітній день сніговика. Така чудова ідея прийшла в голову німецькому колекціонеру Корнеліусу Гретцу, а першого сніговика зліпив італійський скульптор Мікеланджело Буанарроті. Сніговиків вважають янголами, адже сніг – це дар з  небес.

Ліплення сніговика – улюблена зимова розвага усієї дітвори. З величезним задоволенням і радістю День сніговика відзначали «розумники» 2-А класу. Діти дізналися багато цікавого про історію свята, значення «аксесуарів» сніговика, переглянули мультфільми з улюбленим героєм, складали вірші, малювали. І, звичайно ж, свято продовжилося вдома ліпленням власних сніговиків. А в пам’яті дітей залишились НЕЗАБУТНІ ВРАЖЕННЯ про таке незвичайне свято!
MyCollages (46)