“Сторінками класного журналу”

9-A class 1-min        У рамках Тижня наставника свою педагогічну майстерність продемонструвала Бруча Світлана Анатоліївна разом зі своїми вихованцями.
       Цікаво, креативно учні 9-А пройшлися “Сторінками класного журналу”, представили візитку класу. Ведучими свята були Іван та Максим Бакаї, які гумористично нагадали присутнім усі розділи журналу: “Облік навчальних досягнень учнів”, “Облік виховної роботи”,  “Загальні відомості про учнів”.

9-A class 2-min Усі учні 9-А класу брали участь у заході, вони були телеведучими і гостями програм, грали в гумористичних мініатюрах, проводили батьківські збори, вивчали англійську мову, фізичні формули. Ну а яке ж свято без пісні!  Дев’ятикласники наповнили актову залу музичним оформленням: вони виконали “Діти України”,  “Там, де ми є”.
  За море позитивних емоцій, за гарний настрій дякуємо учнівському колективу 9-А класу та класному керівнику Бручі С.А.9-A class 3-min 9-A class 4-min 9-A class 5-min 9-A class 6-min