Свято останнього дзвоника у ЗОШ №7 міста Ковеля

24 травня відбулося Свято останнього дзвоника  у ЗОШ №7 міста Ковеля.   Оплесками вся шкільна родина зустріла одинадцятикласників на чолі із класним керівником Ткаченко Оленою Петрівною.  За наказом директора було внесено учнями Державний Прапор та прапор школи, звучав  Гімн України.
   До слова запросили директора школи IMG_7537-minКубая В.О. Валерій Олександрович привітав усіх із закінченням 2018-2019 навчального року, подякував за роботу, сказав, що можна пишатися нашими досягненнями і нагородив учнів, які стали призерами та переможцями Всеукраїнських олімпіад і які мають високі бали в навчанні. На свято була запрошена секретар Ковельської міської   ради Федосюк Віра Іванівна. Вона передала вітання від очільника міста Кіндера О.О. та депутатського корпусу й побажала випускникам хорошої долі.

IMG_7560-min Уся шкільна родина хвилиною мовчання вшанувала пам’ять тих, хто віддав своє життя на захист України, даруючи нам мирне небо, зігрітеIMG_7541-min сонячним світлом і безхмарною блакиттю. Переможці обласного етапу олімпіад Комісарик К. (10- А) та Бортнічук І. (11-А) поклали квіти до пам’ятної дошки  Володимира Кияна.
   Позитивна атмосфера панувала впродовж свята. Але дещо сумним, навіть зі сльозами на очах,   воно було для випускників. Сьогодні ці діти останній раз зібралися на шкільному подвір’ї  і ніжна мелодія вальсу закружляла їх у танку. Учні 11 класу дякували класному керівнику та педагогам за здобуті знання, за виховання, за любов та терпіння.
   І ось лунає останній дзвінок…
   Шановні колеги, учні! Бажаємо вам  сонячного літа, гарного настрою і хорошого відпочинку, а випускникам – здачі ДПА та ЗНО! До зустрічі 1вересня!
IMG_7530-minIMG_7565-min IMG_7568-min