Свято останнього дзвоника

Промайнув іщIMG_6839-minе один навчальний рік, рік не простий, бо навчалися дистанційно, був проведений інституційний аудит. Але ми справилIMG_7038-minися, показавши високий рівень. Свято останнього дзвоника і для здобувачів освіти, і для вчителів – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.
По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведеноСвято останнього дзвоника у ліцеї № 7 м. Ковеля з дотриманням карантинних вимог окремо для початкової та старшої ланки. Право відкрити урочисту лінійку було надано директору ліцею Кубаю В.О. Після виконання Гімну України Валерій Олександрович звернувся з вітальним словом, подякував за роботу та побажав гарного відпочинку всім, а також вручив  Похвальні листи учням початкових, середніх та старших класів за відмінні успіхи у навчанні. А яке ж свято без гостей? На святкову лінійку був запрошений керуючий справами міськвиконкому  Чуліпа Іван, випускник нашого ліцею. Він  передав вітання від міського голови та депутатського корпусу і побажав здобувачам освіти підкорювати найбільші вершини у своєму житті.

Нещодавно в нашому ліцеї пройшли вибори президента. Скінчилися всі передвиборчі  кампанії, підраховані голоси. Перемогу здобув учень 7-Г класу Гарбар Тарас. Артем Собко побажав своєму наступнику бути справжнім лідером учнівського самоврядування.
Уже стало доброю традицією, коли випускники під ніжні звуки вальсу на шкільному подвір’ї прощаються зі свої дитинством.
І ось хвилююча мить… Останній дзвінок.  Він сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.
Свято вдалося! Чудових вам канікул! До зустрічі 1 вересня на шкільному подвір’ї!!!MyCollages (25)
MyCollages (24)