Тиждень безпеки дорожнього руху в початковій школі

5555З метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму  з 17 по 21 травня в ліцеї було проведено Тиждень «Будь помітним на дорозі».
У кожному класі було проведено низку тематичних бесід, вікторин, ігор  та  занять, зокрема:

єдиний національний  урок  «Будь помітним на дорозі» (1-4 класи); урок- зустріч з представником ДПС України «Абетка пішохода» (1-А клас, класний керівник Бадира Л.А.); бесіда «Безпечний  рух – твій вірний друг!» (1-Б клас, класний керівник Михальчук В.В.);  відео-урок  «Азбука безпеки на дорозі» (1-В клас, класний керівник Сілівончик О.А.);  інформаційна бесіда «Дотримуйся  правил дорожнього руху» (1-Г клас, класний керівник Бабій Т.М.); квест-гра  «Впізнай дорожній знак» » (2 – А клас,  класний керівник Кондратюк І .С.); урок- подорож «Ми пішоходи» (2 – Б клас , класний керівник Лампіка І.С.); гра-вікторина «Вивчаємо правила дорожнього руху» (2 – В клас, класний керівник Чичирко Н.Б.); урок-мандрівка «Країна дорожніх знаків» (2 – Г клас, класний керівник Костючик М.Я.); урок-обережності «Обережно на дорозі» (3 – А клас , класний керівник Галейда С.В.);  бесіда з елементами вікторини «Правила дорожнього руху знай і завжди їх пам’ятай» (3 – Б клас, класний керівник Сементух А.В.);  вікторина «Секрети світлофора Моргайка»  (3 – В клас , класний керівник Дубій Л.І.);  година спілкування «Розпізнаємо дорожні знаки» (3 – Г клас , класний керівник Кондратюк К .С.); рольова гра «Будь помітним на дорозі!»      (4 – А клас , класний керівник Мартинюк О.К.);  урок-практикум «Безпека на дорозі» (4 – Б клас , класний керівник Кот І.Д.);  урок-рольова гра «Твій друг – безпечний  рух» (4 – В клас, класний керівник  Ткачук С.І.);  вікторина «Чи знаєш ти правила дорожнього руху?» (4 – Г клас, класний керівник Гунчик  І.В.).
        Під час проведення вищезгаданих заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.
  Профілактичні заходи продовжується.  Ми й надалі працюватимемо над тим , щоб  кожний маленький  громадянин усвідомив, що найцінніше, що має людина  – це життя, а  знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах  є запорукою  не тільки власної безпеки,а й безпеки всіх учасників дорожнього руху.
MyCollages (20)