З 22 квітня в нашому ліцеї стартує Тиждень природничих наук! На учнів чекає конкурс малюнків «Бережи природу», виставка інформаційних матеріалів «Рекорди Гіннеса» та години спілкування до Дня Землі. Протягом тижня відбудуться представлення міні-проєктів «Домашні улюбленці», біологічні вікторини. Завершальними подіями стануть інтелектуальна гра з біології людини «Кращий з кращих» та інтерактивні вправи «Біологія навколо нас». Нехай цей тиждень буде сповнений нових відкриттів, натхнення та глибокого розуміння навколишнього світу!
