До Міжнародного дня прав людини у школі відбувся турнір юних правознавців «Магістри юстиції». Команди «Юстиція», «Феміда», «Орлики», «Правознавці» зустрілися в актовій залі школи, щоб визначити кращого з кращих в інтелектуальних перегонах. Боротьба за лідерство була напруженою. Конкурси «Юридичний рахунок», «Сторінками Конституції», «Юридичний батл», «Влучне слівце адвоката», «Правова допомога» не залишили байдужими жодного гравця команд.
Злагодженість, вміння почути одне одного
та воля до перемоги вивели вперед команду «Юстиція» учнів 9-А класу в складі Бакая Івана, Бакая Максима, Шаясюк Софії, Мелюха Максима та Ципящука Владислава. Вітаємо переможців!
