У рамках тижня пам’яті жертв голодомору учні
9 – Г класу нашої школи побувалив Ковельському історичному музеї. Школярі з цікавістю прослухали змістовну розповідь екскурсовода Матвійчук М. Є. «Історія Ковеля» та уважно продивилися документальний фільм «Жнива розпачу».
Дев’ятикласники в котре серцем доторкнулися
до трагічних сторінок історії рідного народу, вшанували пам’ять безневинних жертв страшних років голодомору. Класний керівник учнів 9 – Г класу Журавлюк О. А. переконана, що такі уроки пам’яті виховують шану й повагу до минулого, розвивають глибокі патріотичні почуття, формують національну свідомість.
