21 та 23 травня 2019 року на базі нашої школи проходитеме зовнішнє незалежне оцінювання. Відповідно до наказу директора школи навчальний процес у зазначені дні буде організовано шляхом дистанційного навчання та проведення індивідуальних консультацій з 15.00 год./згідно графіку/.
Дирекція школи
