Веселковий день

07.12.21-2За вікнами пролітає перший сніг, а у нашому закладі усіма барвами виграє веселка. Адже сьогодні – веселковий день! Кожен клас – яскравий колір, що разом складається у незвичайну та чарівну веселку.
Протягом дня діти більше дізнавалися про кольори, їх значення, вчилися володіти своїм настроєм та емоціями, проявляти любов один до одного, бути милосердними, вчилися любити та берегти природу, мріяти та досягати поставленої мети, створювали «кольорові» казки та слухали легенди.
Класні кімнати перетворилися у виставки інсталяції дитячих поробок, малюнків, аплікацій.

MyCollages (29)Було проведено безліч творчих справ, розваг, конкурсів. Цей день охопив різні сфери діяльності, був цікавим, корисним, сприяв інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Адже навчання кожній дитині має дарувати радість  та впевненість у власних силах.
Лілія Воробей