Цього тижня наш ліцей радо вітав вихованців закладу дошкільної освіти № 12 «Золота рибка», які зробили свої перші кроки у світ шкільного життя з майбутніми вчителями 1 класів.
Знайомство розпочалося з цікавої екскурсії, яку провела Мартинюк Ольга Кирилівна. Діти мали змогу оглянути просторі коридори з ігровими осередками, класні кімнати НУШ, затишну їдальню, спортивний та актовий зали, бібліотеку, медичний пункт, кімнати гігієни. Дошкільнята завітали до класу, який навчається за Всеукраїнським проєктом «Розумники», де спостерігали, як учні 2-А класу працюють з планшетами, виконуючи цікаві завдання.
Після екскурсії на діток чекало не менш захопливе заняття з Кот Інною Данилівною. Майбутні «нушенята» проявили неабияку кмітливість та завзятість, розв’язуючи цікаві завдання, працюючи з баштами LEGO та здійснивши свій перший вихід до шкільної дошки.
Яскравим продовженням дня стало заняття у спортивному залі під керівництвом Ткачук Світлани Іванівни. Дошкільнята поділилися на дві команди та взяли участь у веселій спортивній грі. Підсумком стала дружня перемога обох команд та нагородження учасників медалями за активність та спритність у змаганнях.
Захват в очах дошкільнят, море позитивних емоцій, а також їхнє бажання повернутися до стін нашого ліцею, є найкращим підтвердженням того, що наш освітній корабель рухається у правильному напрямку. Адже ним керує досвідчений та мудрий капітан у команді з творчими та ініціативними педагогами.
Ми з нетерпінням чекаємо на всіх майбутніх школярів у стінах нашого ліцею. Тут на них чекають незабутні враження та впевнений старт у майбутнє.

