Відбулась підсумкова конференція лідерів учнівського самоврядування

У ліцеї відбулась підсумкова конференція представників учнівського самоврядування. Президент ліцею Собко Артем – є випускником одинадцятого класу, тому на даній конференції ним був представлений звіт  діяльності його роботи та роботи його команди за три навчальні роки. Звітуючись Артем повідомив, що за ініціативи та підтримки учнівського самоврядування, вдалось втілити в життя безліч ідей та прєктів.

На конференції також презентував себе кандидат в президенти ліцею Гарбар Тарас. Він представив себе, розповів про свою сім’ю, захоплення та ідеї, які хоче втілити, якщо стане президентом ліцею. Бажаємо успіху та перемоги кандидату у президенти ліцею Гарбару Тарасу, а Собку Артему дякуємо за його працю та ініціативу, бажаємо знайти своє поклиння у житті!IMG_20210602_131015-min