Відкрите засідання вчителів природничо-математичного циклу

Nature -211 січня 2018 року відбулося відкрите засідання вчителів природничо-математичного циклу з теми «Удосконалення сучасного уроку  шляхом  упровадження інноваційних технологій».  Метою засідання було розширити знання вчителів про способи, прийоми і форми навчання, що підвищують пізнавальний інтерес учнів, проаналізувати методи оновлення навчального процесу, покращення ефективності роботи педагогів, удосконалення методики використання сучасних технологій у навчальному процесі.

Засідання відкрив Очеретяний І.С., який розповів колегам про вимоги до сучасного уроку. Корець Т.О. ознайомила присутніх з  інноваціями в освіті, детально розповіла про  використання ІКТ на уроках математики.

Вчителі Янко А.І. і  Рева Г.П. провели майстер-клас по використанню новітніх технологій та ІКТ на уроках математики, а саме програми Geogebra та  онлайн сервісу Kahoot.

На завершення Здробилко Н.І. запропонувала вчителям завдання з  квесту «Цікава математика». Усі вчителі із задоволенням розв’язували анаграми та давали відповіді на запитання квесту. 

Учителі, які були присутні на засіданні значно поповнили свої теоретичні та практичні знання, переконалися в тому, що підтримання бажання вчитися вимагає зміни способів і форм сприйняття нового, створення різних ситуацій для застосування вивченого.       Nature -1

Відомий китайський педагог Конфуцій за­значав: Те, що я чую, я забуваю. Те, що я бачу, я пам’ятаю. Те, що я роблю, я розумію». Із цього вислову можна сформулювати загальну пам’ятку інноваційного навчання: «Те, що я чую, я забуваю. Те, що я бачу й чую, я трохи пам’ятаю. Те, що я чую, бачу й обговорюю, я починаю ро­зуміти. Коли я чую, бачу, обговорюю й роблю, я набуваю знань і навичок. Коли я передаю знан­ня іншим, я стаю майстром».