Відвідування пожежно-рятувальної частини

6-A -1         В рамках проведення місячника безпеки життєдіяльності учні 6-А класу разом з класним керівником Швораком О.С. відвідали державну пожежно-рятувальну частину (4-ДПРЧ) по вул. Міцкевича, 23а
       Під час екскурсії учні мали змогу 6-A -2ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Представники пожежної частини розповіли: як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей.

6-A -4Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те,6-A -5 як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти.  Під час зустрічі зверталася  увага учнів на причини  виникнення пожеж та їх запобігання, розповіді як правильно діяти у разі пожежі.
    Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє  6-A -6важливість та героїчність  професії  пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.
         Дякуємо співробітникам пожежно-рятувальної частину (4-ДПРЧ) за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!