Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови. Вітаємо учнів нашої школи, які досягли високих результатів:
Бортнічук Ірина (11-А) – І місце
Денисюк Юлія (10-Б) – ІІІ місце
Северин Анна (9-А) – ІІІ місце
Бажаємо здоров’я, впевненості, віри, натхнення й нових вагомих здобутків!
