Ми щиро вітаємо Погінця Олександра, учня 11 класу із зайнятим І місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології.
Віримо, що твої плани, мрії та задуми будуть таким ж успішними та перспективними як і перемога.
Бажаємо невичерпної наснаги, невпинного руху вперед і перемоги у третьому етапі.
Висловлюємо подяку Дубовик Аллі Степанівні за підготовку переможця.
