Вітаємо переможців II етапу Всекраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури
Відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російької мови та літератури в якій прийняли участь учениці нашої школи і зайняли наступні місця:
Глебець Ангеліна (6-В) – І місце (юніори)
Бортнічук Ірина (9-Б)– ІІ місце
Вітаємо переможницю і призерку олімпіади!
