Вітаємо у таборі «Світанок»

Вітер облетів моря і гори,
Пісню в піднебессі закружив,
Ми сьогодні табір відкриваємо,
Хочемо, щоб він нас усіх здружив…

2-minТакими словами розпочалося відкриття табору “Світанок” у загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня №7 міста Ковеля 27 травня. У цей день навчальн4-minий заклад гостинно зустрів тих дітей, які не захотіли прощатися з ним, а частину літа ще проведуть зі своїми шкільними друзями.
У цьому році в таборі відпочиватиме 160 дітей. Учні з нетерпінням чекали його відкриття.  Після напруженої розумової праці літні канікули неможливо уявити без активного відпочинку.

Сам5-min е в таборі на учнів чекають змагання, конкурси, розваги, екскурсії, кі нолекторій, караоке, буд7-minуть поєднуватися відпочинок із пізнавальною, естетичною, технічно ю творчістю дитини.
Директор пришкільного табору Воробей Лілія Михайлівна привітала учнів та вихователів із початком роботи, побажала міцного здоров’я, гарного настрою, сили, натхнення,  відпочинку.
Перший день у таборі пройш0-minов змістовно та цікаво. Учні ознайомилися з планом роботи, правилами поведінки в громадських місцях, правилами особистої гігієни, були проведені вступний інструктаж та інструктаж із техніки безпеки у таборі та за його межами, вчили свої девізи та малювали емблеми загону, відпочивали на свіжому повітрі.
Нехай кожен день перебування в таборі буде цікавим та неповторним! Бажаємо гарного відпочинку!