Вітаємо з перемогою! admin Без рубрики 17.04.2017 Команда нашої школи зайняла I місце у міській інтелектуальній грі з безпеки життєдіяльності “Що?Де?Коли?”. Керівник команди Дубовик А.С.. Вітаємо з перемогою! Так тримати!