Вітаємо з перемогою!

shaasyuk  З 29 по 31 березня 2018 року в місті Києві відбувся ХІ Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. До участі  в ІІ (очному) етапі запрошувалися 108 учасників, серед яких представники майже всіх областей України, а також Грецької Республіки, Королівств Бельгії та Іспанії, Республіки Польща. Запрошення взяти участь у конкурсі отримала й учениця 9-А класу Шаясюк Софія. Вона досліджувала проблему соломоплетіння на прикладі волинської майстрині зі світовим ім’ям Марії Кравчук.
    Непростими виявилися  завдання:  конкурсна письмова робота й  тести з українознавства, публічний захист власного дослідження.
    Наша вихованка отримала  ІІІ місце в олімпіаді з українознавства й стала переможцем конкурсу в номінації «Оригінальне краєзнавство».
Побажаємо Шаясюк  Софії  нових успіхів та перемог!