Вітаємо з перемогою !!!

images (25)Наша гордість – призери олімпіади з інформційних технологій!!!
Вітаємо з перемогою !!!

 11 листопада 2017 року на базі СШ №3 проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологіій. За перемогу змагалися: 11 учнів 11-их класів, 8 учнів -10-их класів загальноосвітніх закладів міста.

Переможцями олімпіади стали талановиті учні нашої школи: 

І місце – Балецька Юлія, учениця 11-А класу 

ІІ місце – Домашенко Андрій, учень 10-А класу

Учитель – Хрунь Надія Петрівна

Ви – наша гордість, наше натхнення!!!

Бажаємо подальших успіхів на обласному етапі!