Наша гордість – призери олімпіади з інформційних технологій!!!
Вітаємо з перемогою !!!
11 листопада 2017 року на базі СШ №3 проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологіій. За перемогу змагалися: 11 учнів 11-их класів, 8 учнів -10-их класів загальноосвітніх закладів міста.
Переможцями олімпіади стали талановиті учні нашої школи:
І місце – Балецька Юлія, учениця 11-А класу
ІІ місце – Домашенко Андрій, учень 10-А класу
Учитель – Хрунь Надія Петрівна
Ви – наша гордість, наше натхнення!!!
Бажаємо подальших успіхів на обласному етапі!
