Вітаємо з успішним виступом!

_DSC378426 березня 2018 року Київ сердечно вітав учасників ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури – 75 найкращих учнів з 24 областей України та міста Києва. До складу команди Волині увійшла учениця 10-А класу нашої школи Бортнічук Ірина.   _DSC3841На другий день учасники демонстрували знання й творчі здібності. Наша Іринка чудово справилася із завданнями, хоча найзапекліша боротьба була саме серед учнів 10-х класів. Із результатом у 70 балів ( у переможця – 86) вона посіла почесне 4-е місце, випередивши представників дванадцяти областей.
Після виконання завдань на учасників чекала цікава екскурсійна та культурна програма: знайомство з пам’ятками архітектури столиці, зустріч з поетом Дмитром Бураго, відвідування таємничого будинку М.Булгакова, конкурс  юних поетів «Поетичне розкрилля». 28 березня усі учасники мали змогу насолодитися балетом «Болеро» М.Равеля і дивовижною оперою «Алеко» С.Рахманінова.
Дякуємо Іринці за глибину знань, витривалість, силу волі й прагнення до перемоги! Віримо, що наступного року ми побачимо її серед переможців!
_DSC3180 _DSC3167