Цікаво та змістовно пройшла в
иховна година «Стрітення Господнє» у 6-В класі. Метою було розширення знань учнів про святкування Стрітення в Україні; дати учням поняття про етимологічне значення назви місяця; виховувати у здобувачів освіти любов і бережливе ставлення до природи, повагу до звичаїв свого народу, розвивати творчі виконавські здібності учнів.
Класний керівник Тищук А.
С. розповіла дітям про святкування Стрітення в Україні, пояснила значення місяця «лютого», учні продекламували тематичну поезію, запалили Стрітенську свічку. Із захопленням малювали провісника весни – жайворонка. На завершення класним керівником була проведена еврестична бесіда.
Нехай Вам щастя Господь посилає,
Нехай Вас лихо завжди обминає,
Нехай Вам весняне сонечко світить
Цього Всім бажають з любов’ю діти
