«Впізнай дорожній знак»

Тема правил дорожнього руху є досить популярною та необхідною для дітей. Тому, з метою запобігання надзвичайним ситуаціям, класним керівником 2-А класу Кондратюк Іриною Станіславівною було проведено квест на тему: «Впізнай дорожній знак».

Діти виконували завдання та  розпізнавали знаки, розміщені  у класі та за його межами, вміло виправляли помилки, допущені однокласниками, відображали знаки з пам`яті, встановлювали відповідності між знаками та їх значенням, розфарбовували знаки, добираючи потрібні кольори, розповідали про знаки, які зустрічають найчастіше.
Відтепер другокласники стали ще обізнанішими та щоденно використовують свої знання, долаючи шлях  до ліцею чи додому.Дорожн_ знаки 1Дорожн_ знаки 2 Дорожн_ знаки 3 Дорожн_ знаки 4Дорожн_ знаки 6