Всеукраїнського учнівського конкурсу наукових есе

97ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» проходитиме Всеукраїнський учнівський конкурс наукових есе «Публічне управління в історії української держави». До участі запрошуються учні старших класів закладів повної загальної середньої освіти України. Конкурс проводиться з метою підтримки та розвитку талановитої учнівської молоді, здатної здійснювати дослідження, критичний аналіз та творчий пошук в царині вирішення проблем розбудови української держави. Терміни конкурсу:  реєстрація учасників та подання есе – до 16 травня 2020 року.  конкурсне оцінювання есе експертною комісією – 20-21 травня 2020 року.  оприлюднення результатів – 23 травня 2020 року. Просимо поінформувати заклади загальної середньої освіти про проведення вищевказаного конкурсу. Додаткова інформація: https://feu.kneu.edu.ua/ua/depts4/mdu/, е-mail: nepu@kneu.ua, тел. (044) 456-51-58, моб. (063) 700-42-43, Федірко Наталія Вікторівна.