26 серпня 2021 року в ліцеї №7 м. Ковеля відбулися загальні збори (конференція), на які були запрошені педагоги, батьки, учні. Перед присутніми виступив директор ліцею Кубай В.О.. Валерій Олександрович прозвітував про роботу в 2020-2021
н.р., розказав про організацію освітнього процесу в 2021-2022 н.р. в умовах карантину, про особливості організація гарячого харчування та ін.Конференція пройшла у теплій та затишній атмосфері. Необхідно зазначити, що співпраця вчителів, учнів та батьків є важливою умовою в освітньому процесі, спрямованому на створення атмосфери доброзичливості та взаєморозуміння.