Заклик до гри “Соняшник”

sonТворче об’єднання «Соняшник» запрошує учнів 1 – 11 класів узяти участь у Х українознавчій грі «Соняшник», яка відбудеться 05 березня 2019 року. Реєстрація учасників розпочалася 01 вересня 2018 року на сайті організатора й триватиме до 31 січня 2019 року.

Нагадуємо, що учні пільгових категорій (сироти, напівсироти, діти-інваліди, діти загиблих в АТО) беруть участь у грі безкоштовно.
Для реєстрації варто користуватися програмою реєстрації «Вхід на персональну сторінку координатора».
Гра «Соняшник» може:
• Допомогти учасникам відкрити для себе малознані царини україністики, показати, що надбання вітчизняної культури в усій її розмаїтості не закінчуються за палітурками шкільного підручника. • Зацікавити можливостями інтелектуальної гри.
• Призвичаїти до роботи із завданнями тестової форми, що допоможе згодом успішно підготуватися до ЗНО. • Завдання на підвищення рівня українознавчої ерудиції та поширення знань про яскраві, захопливі та гідні пошани сторінки вітчизняної культури.
• Когнітивно складні завдання, що передбачають нетривіальне застосування вже набутих учасниками знань з україністики та суміжних дисциплін, сприяють формуванню компетентностей учнів. • Познайомить школярів із величезним мовним дивосвітом, із глобальними знаннями про рідну мову, її закони, систему її виражально-зображальних засобів.
• Підняти престиж школи в рейтингу за результатами успішного складання ЗНО. Інформацію про умови гри висвітлено в мережі Інтернет на сайті організатора: http://gra-sonyashnyk.com.ua/. Телефони оргкомітету: (095) 945-60-90; (063) 11-300-33; (067) 721-46-77, (096) 231-81-33.
Додаткову інформацію, підтримку під час реєстрації учасників, а також матеріали гри можна отримати в координатора гри у Волинській області Сови Ольги Олександрівни, методиста Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, за тел. 24-42-94, моб.066-186-07-22, а також методистів Р(М)МК та голів методоб’єднань учителів, відповідальних за проведення гри у районах, містах області, через яких можна буде отримати матеріали для її проведення. Просимо зазначену вище інформацію довести до відома вчителів української мови і літератури, початкових класів та учнів для можливої, за бажанням, участі у грі.