Засідання МО вчителів початкових класів

3Герб + прапор -21 листопада 2018 року відбулося засідання МО вчителів початкових класів на тему «Створення умов для успішного впровадження Концепції Нової української школи, Державного стандарту на засадах компетентнісного підходу». Метою засідання було підвищення фахової та методичної майстерності, забезпечення вчителів професійною інформцією щодо продуктивної організації інтегрованих уроків з використанням інтерактивних технологій.
Засідання розпочалося виступом Воробей Л.Н, яка розповіла про головні компоненти  Концепції Нової української школи, на які мають орієнтуватися вчителі початкової школи. Дубій Л.І ознайомила колег зі складовими ранкових зустрічей першокласників: привітання, обмін інформацією, групове заняття, щоденні новини. Вчителі на практиці використали моделі ефективного спілкування з дітьми.

Се1ментух А.В. підготувала мультимедійну виставку про новітні інформаційні технології. Галейда С.В розповіла про основні шляхи співпраці з батьками НУШ. Яреміч О.О провела термінологічну розминку у формі інтелектуальної гри «Перший мільйон».
Кожен учитель дізнався про нові форми та методи впровадження Концепції Нової української школи та Державного стандарту початкової освіти.
Завдання вчителя НУШ – відібрати зі своїх методичних надбань усе
прогресивне і змінити, модернізувати, трансформувати навчальний процес
так, щоб забезпечити його дослідницький, пошуковий характер. Такий підхід
сприятиме розвитку мислення та розумових творчих здібностей учнів.