Засідання ради профілактики правопорушень

55515 листопада 2017 року у школі відбулося чергове засідання ради профілактики правопорушень.

На порядку денному стояли питання дотримання учнями правил внутрішкільного розпорядку.

Зокрема, члени ради розглядали випадки порушень норм поведінки конкретними учнями, слухали звіти класних керівників, щодо роботи проведеної з учнями «групи ризику» з метою профілактики девіантної поведінки, аналізували стан відвідування учнями школи, що особливо актуально в період загострення епідеміологічної ситуації в країні. Лідер учнівського самоврядування Ризванюк Максим запропонував посилити контроль за зовнішнім виглядом учнів. В результаті, членами ради було прийнято рішення зобов`язати класних керівників посилити інформаційно-просвітницьку роботу з учнями класу та їх батьками стосовно даного питання.

Питання профілактики девіантної поведінки учнів перебуває на постійному контролі у дирекції освітнього закладу, що дає змогу запобігти негативним проявам та попередити порушення Статутних вимог та правил для учнів.