28 лютого в нашому ліцеї відбувся надзвичайно цікавий профорієнтаційний захід, присвячений хімії, організований вчителем хімії Наталією Романюк спільно з нашою випускницею Аліною Оніщук, а зараз студенткою хімічного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки. Учні мали чудову можливість поринути у світ хімії. Під час заходу були продемонстровані захопливі хімічні експерименти, які розкрили красу та практичне значення цієї науки.
Майбутні абітурієнти дізналися про умови та можливості навчання у виші, а також про професії пов’язані з хімічною наукою.
Дякуємо організаторам за цікавий та пізнавальний захід!

