За доброю традицією, кілька років поспіль, взимку, учні 11-А відкривали двері свого класу і з нетерпінням чекали дорогих гостей: батьків, вчителів, друзів.Дійсно, місце зустрічі змінити не можна. Місце зустрічі – школа, місто дитинства, де пройшли найкращі роки. На жаль, цього року ця зустріч у такому колі, була останньою.
Сценарій свята підказало саме шкільне життя. Пісні, жарти , спогади, інсценізації, слайд-шоу дозволили всім присутнім ще раз повернутися у ті незабутні роки дитинства і юності, які залишилися в пам’яті як перше кохання, перші світанки, перші успіхи і невдачі.








