Змагалися юні мовознавці

Герб + прапор -2З метою  підвищення рівня знань із української мови і літератури, виховання у молодого покоління любові до мови нашого народу, забезпечення її всебічного розвитку, а також вивчення та популяризації творчості    Шевченка у 2010 році започатковано проведення Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської  та студентської  молоді імені Тараса Шевченка.
     У жовтні 2018 року  у ЗОШ №7 м. Ковеля відбувся І етап  IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У ІІ етапі конкурсу взяли участь 7 юних мовознавців.  Конкурсанти мали змогу перевірити свій рівень знань із біографії та творчості митця, а також учасникам було запропоновано ряд креативних завдань: скласти замітку до шкільної газети, текст допису до шкільного веб-сайту, твори публіцистичного стилю та творчі роботи різних жанрів.
    Призерами конкурсу стали такі учні: Дейнека А.( уч. Павлович Т.М.), Цюра А. (уч. Павлович Т.М.), Коренчук Т.( уч. Стицюк Н.Л.), Швець Н. (уч. Журавлюк О.А.). Почесне друге місце посіла Тарасюк Є. (уч. Жарковська Л.М.)
    А перемогу у ІІ етапі конкурсу здобули учениці школи Мацан Вікторія (уч. Журавлюк О.А.) та  Комісарик Катерина (уч. Жарковська Л.М.) Тож саме вони і представлять м. Ковель на ІІІ (обласному) етапі конкурсу. Бажання  пізнати нове, надзвичайна працелюбність та цілеспрямованість допомогли  дівчатам вибороти 1місце.
      Вітаємо призерів та переможців ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, бажаємо всім творчого оптимізму, натхнення  та здійснення   всіх мрій та бажань, а Вікторії та Катерині – перемоги в обласному етапі конкурсу!