Зустріч із волонтером Корпусу Миру

IMG_7307[1]-min30.01.2018 відбулася зустріч із волонтером Корпусу Миру США Кесіді Крамтон, яка завітала до нас із штату Каліфорнія. Були присутні учні 8 – 11 класів, які активно брали участь в обговорені теми «Свята та традиції святкування». Кесіді коротко розповіла про себе та свої захоплення. Повідомила також про те, що буде проживати та працювати у Ковелі протягом 2 років.

Учням були запропоновані цікаві завдання, на які вони давали змістовні та цікаві відповіді, порівнювали свята та традиції у США та в Україні.IMG_7279[1]-min

IMG_7313[1]-minТаким чином, діти змогли спробувати свої сили у розмовній іноземній мові, підвищити свій мовленнєвий рівень, спробувати живе спілкування. Учнів було запрошено на наступну зустріч у Центральну районну бібліотеку міста Ковель, де діє «Молодіжний English Club» – на чолі з волонтером Кесіді Крамтон. У цьому клубі учні та студенти зможуть продовжити спілкуватися на різні теми англійською мовою.