Свято Першого дзвоника у новому форматі

 01.09.20201 вересня 2020 року. Ліцей знову покликав нас. Свято Першого дзвоника у закладі загальної середньої освіти “Ліцей  №7 м. Ковеля” відбулося у незвичному форматі, оскільки пандемія та погодні умови внесли свої корективи.
    Привітав здобувачів освіти перших та одинадцятого класу  директор ліцею   Кубай Валерій Олександрович, представився першокласникам та побажав  всій шкільній родині  успіхів у новому навчальному році.
    Існує добра традиція в нашому ліцеї в дні урочистих свят ушановувати тих, завдяки кому наше життя зігріте сонячним світлом і безхмарною, мирною блакиттю небес. Право покласти квіти до пам’ятного знака загиблому випускникові нашого ліцею Володимиру Кияну було надано учням 11-А класу Собку Артему та Дмитрук Валерії.

     Класні керівники здійснили інструктажі та просвітницькі бесіди щодо covid-19, провели незвичні перші уроки: влаштували годину спогадів та планів, створили тематичний фотоальбом класу, написали листи подяки та сподівань.    
    Пролунала чарівна мелодія шкільного дзвоника. Хай  щастить школярам на гарні оцінки, а вчителям – на старанних і допитливих здобувачів освіти! Вирушаймо разом у край цікавих наук і невичерпних знань! Навчальний 2020-2021 рік розпочато!!!01.09.20

MyCollages