ДЕНЬ ЗНАНЬ У ПОЧАТКОВІ ШКОЛІ ЛІЦЕЮ №7

1590481255_ryip5dtzpmgl9okuПерше вересня завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.
Цього року  вересневе свято у нашому ліцеї  відбулось у незвичному форматі як для учнів, так і для вчителів. Проте  святкову атмосферу подарували усім наші першокласники та майбутні випускники школи. Для них цей день є одним з найбільш зворушливих, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень, самостійного життя.

Вчителі 1-их класів  зустрічали дітей та направляли до класу, який наповнювався яскравими барвами осінніх квітів та дитячим щебетанням. Після знайомства вчителя з учнями кожен клас вирушав у цікаву і захоплюючу подорож ліцеєм. Під щедрі оплески старшокласників маленькі школярі завітали до спортивного залу, де для них  пролунав символічний «перший дзвоник». Зі словом-привітанням звернувся до учнів директор ліцею. Він побажав всім досягти своєї мети в житті, зустріти добрих і надійних друзів та ніколи не зупинятися на дорозі Знань, бо вона цікава і по-справжньому нескінченна. Після чого всі школярі поспішили на свій перший урок. Решта здобувачів знань згідно розкладу приходили на свій перший урок. Для когось він був годиною  спогадів та планів, хтось  писав листи подяки, а хтось влаштовував майстер-класи. Проте спільним для кожного класу початкової ланки була  просвітницька бесіда щодо Covid-19 та пригадування основних інструктажів з правил поведінки у ліцеї.
Усім школярам бажаємо наполегливості, відмінних оцінок, творчості та насиченого життя в наступному навчальному році! Нехай новий навчальний рік буде вдалим. Будьте щирими та підтримуйте одне одного. Учіться заради себе та майбутнього нашого міста і всієї країни.
MyCollages (1)