До уваги батьків здобувачів освіти!

imagesШановні батьки!
Пgerbschoolри виявленні у ваших дітей ознак гострої респіраторної вірусної інфекції (ГРВІ)  просимо негайно звертатися до сімейного лікаря.
У разі відсутності  дитини на заняттях через хворобу, після видужання, батьки зобов`язані надати медичну довідку про стан здоров’я дитини. За інших причин відсутності  – заяву .
Нагадуємо про Вашу персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров`я вашої дитини.

Директор ліцею Валерій Кубай

Запрошуємо учнів ліцею до роботи у секціях Ковельської філії Волинської обласної Малої академії наук

gerbschoolВідповідно до наказу начальника управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради від 11.09.2020 р.   № 170 розпочинає роботу  Ковельська філія Волинської обласної Малої академії наук у 2020-2021 н.р..

Читати далі