Про результати дослідження

gerbschoolШановні батьки та діти!
Адміністрація закладу висловлює Вам вдячність за активну участь у дослідженні з питань якості дистанційного навчання в нашому ліцеї. В дослідженні взяли участь 276 учнів, що становить 35 % від загальної кількості запрошених до опитування та 502 батьків – 47 % відповідно.
На даний час, ще триває опрацювання отриманих матеріалів, з результатами якого ми обов’язково Вас ознайомимо.  Ваші думки, ваші пропозиції ми врахуємо при подальшій роботі, буде розроблено рекомендації щодо вдосконалення дистанційного навчання.
Дякую за співпрацю!
Директор ліцею Валерій Кубай

Новини ЗНО – 2021

zno 2021У 2021 році, на відміну від попередніх років, зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, проводитиметься з української мови, а також з української мови і літератури.
Про це йдеться у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти.
Випускники, які завершують у 2021 році здобуття повної загальної середньої освіти та/або планують вступати до закладів вищої освіти, матимуть можливість самостійно обирати, яку саме роботу виконуватимуть під час ЗНО: або сертифікаційну роботу з української мови, або сертифікаційну роботу з української мови та літератури.