Про прийом електронних заяв для зарахування учнів до першого класу

gerbschoolВідповідно до наказу директора ліцею від 24.01.2022 №16-о “Про прийом заяв для зарахування учнів  до першого класу”  з 01 лютого 2022 року розпочато прийом електронних заяв для зарахування учнів  до першого класу  ліцею відповідно до закріпленої території обслуговування. Прийом паперових варіантів документів для зарахування учнів до першого класу ліцею розпочнеться з 01 квітня 2022 року. 
Принагідно нагадуємо про електронну реєстрацію у перший клас.
Зарахування дітей до 1-го класу буде проводитись відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН від 16.04.2018 № 367.
Директор   Валерій Кубай